• A1
  • Audi A1 Sportback

   Cena: od 80 300 PLN

   a1 sportback

   Audi S1 Sportback

   Cena: od 139 000 PLN

   s1 sportback
 • A3
  • Audi A3 Sportback

   Cena: od 108 300 PLN

   a3 sportback

   Audi A3 Sportback e-tron

   Cena: od 172 300 PLN

   a3 limousine

   Audi A3 Limousine

   Cena: od 111 300 PLN

   a3 limousine

   Audi S3 Limousine

   Cena: od 180 200 PLN

   s3 limousine

   Audi S3 Sportback

   Cena: od 177 100 PLN

   a3 sportback

   Audi RS 3 Limousine

   Cena: od 269 900 PLN

   RS 3 Limousine

   Audi RS 3 Sportback

   Cena: od 261 500 PLN

   RS 3 Sportback
 • A4
 • A5
  • A5 Coupe

   Cena: od 162 700 PLN

   a5 coupe

   A5 Sportback

   Cena: od 162 700 PLN

   a5 sportback

   Audi A5 Cabriolet

   Cena: od 202 100 PLN

   a5 cabriolet

   Audi S5 Coupe

   Cena: od 313 700 PLN

   s5 coupe

   Audi S5 Sportback

   Cena: od 313 700 PLN

   s5 sportback

   Audi S5 Cabriolet

   Cena: od 343 800 PLN

   s5 cabriolet

   Audi RS 5 Coupe

   Cena: od 410 800 PLN

   rs 5 coupe
 • A6
 • A7
 • A8
  • Nowe A8

   Cena: od 409 000 PLN

   a8

   Audi A8 L

   Cena: od 429 000 PLN

   a8 L
 • Q2
  • Audi Q2

   Cena: od 101 400 PLN

   q2
 • Q3
  • Audi Q3

   Cena: od 120 800 PLN

   a3
 • Q5
  • Nowe Audi Q5

   Cena: od 179 900 PLN

   q5-nowe

   Audi SQ5 TFSI

   Cena: od 323 000 PLN

   Audi SQ5 TFSI
 • Q7
  • Audi Nowe Q7

   Cena: od 281 200 PLN

   q7 2015

   SQ7 TDI

   Cena: od 437 600 PLN

   SQ7 TDI

   Q7 e-tron quattro

   Cena: od 404 700 PLN

   q7 2015
 • TT
  • Audi TT Coupe

   Cena: od 148 400 PLN

   tt coupe

   Audi TTS Coupe

   Cena: od 219 900 PLN

   tts coupe
 • R8
 • RS
 • e-tron
nowe audi A7

Poznaj nowe Audi A7 Sportback

Ostre krawędzie, atletyczna sylwetka z długą maską, dynamiczna linia dachu, opadająca sprężyście ku tyłowi. Nowe Audi A7 Sportback to sportowe oblicze Audi w klasie luksusowych limuzyn, które prezentuje idealne połączenie nowego języka stylistycznego oraz inteligentnych technologii cyfrowych.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń

Cyfrowy spektakl świetlny

Dostępne na życzenie reflektory HD Matrix LED są wyrazem nowego, wyjątkowego wzornictwa świateł w Audi A7. 12 położonych obok siebie segmentów świetlnych, oddzielonych wąskimi przestrzeniami.

Piękno i funkcjonalność wnętrza

Nowocześnie minimalistyczne wnętrze w unikalny sposób łączy futurystyczną stylistykę i innowacyjne rozwiązania cyfrowe. Poziomy przebieg linii i smukła deska rozdzielcza potęgują wrażenie dużej przestrzeni. Zorientowana w stronę kierowcy konsola środkowa podkreśla sportowy charakter pojazdu typu Gran Turismo. Wszystkie kolory, materiały obiciowe, ozdobne listwy i panele – począwszy od wersji podstawowej, aż po pakiet stylistyczny design selection, pakiet sportowy S line i wyjątkowo szlachetną skórę Valcona, podkreślają nową estetykę. Opcjonalny pakiet oświetlenia Ambiente akcentuje świetlnie kontury i tworzy we wnętrzu wysublimowaną scenerię.

O koncepcji wnętrza decydują cztery ważne wartości: progresywność, sportowy duch, intuicyjność i wysoka jakość. We wnętrzu nowego Audi A7 Sportback czujesz się jak luksusowym apartamencie.

Miejsce dopasowane do Ciebie

W nowym Audi A7 Sportback zawsze zajmujesz najlepsze miejsce. Fotele dopasowujące się do kształtu ciała stanowią opcjonalne wyposażenie w Audi design selection. Pokryte skórą Valcona w kolorze brązowym Sarder z obszyciem w kolorze stalowoszarym optymalnie dopasowują się do kształtu ciała i doskonale utrzymują podczas wszystkich manewrów. Na życzenie, komfort zwiększa wentylacja siedzeń i funkcja masażu relaksacyjnego.

Dopasowane do każdego

Wysokiej jakości aplikacje dekoracyjne w zestawieniu ze szlachetnymi tapicerkami skórzanymi i atrakcyjnym kontrastowym szwem wprowadzają do wnętrza atmosferę luksusu. Z Audi design selection Twój indywidualny styl wyrazisz także w swoim samochodzie. Możesz przykładowo wybrać wysokiej jakości aplikacje dekoracyjne z drewna brzoza szara Achat Naturell, które tworzą wyrafinowaną scenerię dla pozostałych elementów wnętrza.

Sportowy temperament

Podkreśl sportowy charakter Twojego Audi A7 Sportback opcjonalnym pakietem S line, który podkreśli atletyczny charakter samochodu. Niepowtarzalnymi, wyróżniającymi się akcentami są na pewno: sportowa kierownica wielofunkcyjna pokryta czarną, perforowaną skórą, aplikacje dekoracyjne ze szczotkowanego, czy nakładki na pedały i podparcie lewej nogi ze stali nierdzewnej.

Kokpit przyszłości

Wystarczy jeden dotyk. Bez przycisku

Mniej przycisków, więcej komfortu. Dwa duże, dotykowe wyświetlacze wysokiej rozdzielczości zastąpiły tradycyjne pokrętła i przyciski. Rewolucyjna koncepcja obsługi MMI touch response gwarantuje proste i intuicyjne zarządzanie systemami dostępnymi w samochodzie.

Wybór map

Korzystaj z takiego widoku map, jaki lubisz. 12,3–calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości pozwala Ci na wybór mapy w widoku 2D, 3D lub satelitarnym Google Earth.

Kieruj własnym głosem

W nowym Audi A7 Sportback wieloma funkcjami można zarządzać głosem. Umożliwia to opcjonalny, inteligentny asystent głosowy, który rozpoznaje naturalną mowę i ułatwia obsługę różnorodnych systemów w samochodzie, takich jak chociażby MMI. Powiedz nawigacji, dokąd chcesz jechać, dyktuj SMS-y lub zmieniaj stacje radiowe bez dotykania kokpitu samochodu czy stosowania tylko określonych z góry komend.

W samym środku idealnego brzmienia

Twoje Audi A7 Sportback zmienia się w salę koncertową dzięki opcjonalnemu, zaawansowanemu systemowi dźwiękowemu Bang & Olufsen. Gwarantuje on doskonałe nagłośnienie dla wszystkich miejsc siedzących. 19 dyskretnie ukrytych głośników daje możliwość odbioru fascynującego, przestrzennego dźwięku 3D.

Klimatyzacja i komfort zgodnie z życzeniem

Dostępna na życzenie 4-strefowa klimatyzacja automatyczna umożliwia ustawienie indywidualnej temperatury dla każdego miejsca siedzącego. Doskonałą jakość powietrza gwarantuje opcjonalny pakiet Air Quality, obejmujący jonizator i system zapachowy. Specjalne filtry usuwają pył i alergeny z wnętrza samochodu, pomagając zmniejszyć zmęczenie, a podwyższyć koncentrację podczas jazdy.

Inteligentne systemy wspomagania kierowcy

Przyszłość nowoczesnej mobilności już dziś. Korzystaj z inteligentnych systemów wspomagania i zautomatyzowanych funkcji w zakresie jazdy, które wyprzedzają epokę. Zrób kolejny krok na drodze do autonomicznej jazdy.

Rekomendacje

Inspirujące kompozycje kolorów lakieru i obręczy, dopasowane do każdego charakteru.

Klasycznie elegancki

Szlachetnie stylowe połączenie 20-calowych 5-ramiennych obręczy ze stopu metali lekkich, z lakierem w kolorze szarym Tajfun metalik jest wyrazem ponadczasowego stylu.

Jeszcze bardziej sportowy

Podkreśl atletyczny charakter swojego Audi A7 Sportback dzięki 21-calowym obręczom ze stopu metali lekkich Audi Sport. 5-ramienne obręcze, z ramionami w kształcie gwiazdy w połączeniu z lakierem w kolorze niebieskim Firmament metalik i dostępnym na zamówienie pakietem zewnętrznym S line. Obejmuje on m.in. typowe dla linii S zderzaki, dyfuzor w kolorze matowym czarnym Tytan, chromowane końcówki rur wydechowych.

Bardziej wyrazisty

Spotęguj dynamiczny charakter Twojego Audi A7 Sportback, łącząc 21-calowe szare obręcze z ze stopu metali lekkich z pięcioma ramionami w układzie gwiazdy i lakier w kolorze niebieski Tryton metalik.