Zmierz się z wyzwaniem

Zmierz się z wyzwaniem

Podejmij wyzwanie

Aktywuj do trzech wyzwań należących do różnych kategorii i zbieraj punkty. Korzystaj z aplikacji Audi Connect Plug & Play podczas codziennych podróży, aby osiągać kolejne poziomy. Na każdym nowym poziomie otrzymasz atrakcyjne nagrody. Możesz je odebrać bezpośrednio u swojego Partnera Serwisowego Audi po wcześniejszym skontaktowaniu się z nim.

Jak to działa

Jak to działa?

  1. Zainstaluj Audi Connect Plug & Play
  2. Zbieraj punkty różnymi sposobami
  3. Osiągaj kolejne poziomy dzięki zgromadzonym punktom
  4. Skontaktuj się ze swoim Partnerem Serwisowym Audi za pośrednictwem aplikacji i odbierz nagrodę

W programie Audi rewards zbierasz punkty, na przykład biorąc udział w wyzwaniach lub regularnie korzystając z aplikacji Audi Connect Plug & Play* podczas codziennych dojazdów do pracy, na zakupy lub na zajęcia sportowe. Zgromadzone punkty umożliwiają Ci przejście na następny poziom. Po ukończeniu każdego poziomu czekają na Ciebie kolejne nagrody.

* Niezbędna jest także wtyczka Audi DataPlug. Uzyskasz ją u swojego Partnera Serwisowego Audi. Można w nią wyposażyć wiele modeli z rocznika 2008 oraz nowszych.

Więcej informacji znajdziesz w warunkach uczestnictwa (PDF).

plug-nplauy

Zainstaluj Audi Connect Plug & Play

Aby skorzystać z programu Audi rewards, potrzebujesz aplikacji Audi Connect Plug & Play oraz wtyczki Audi DataPlug, która jest dostępna u Twojego Partnera Serwisowego Audi. Wtyczka Audi DataPlug jest kompatybilna z wieloma modelami z roku 2008 i nowszymi.

punkty

Zbieraj punkty i osiągaj kolejne poziomy

Pokonuj w swoim Audi codzienną drogę do pracy, na zakupy lub na zajęcia sportowe, korzystaj z aplikacji Audi Connect Plug & Play i bierz udział w różnego rodzaju wyzwaniach, aby zbierać punkty. W ten sposób osiągniesz kolejno poziomy brązowy, srebrny, złoty i platynowy.

nagrody

Odbieraj nagrody

Każdy awans na nowy poziom jest nagradzany. Skontaktuj się ze swoim Partnerem Serwisowym Audi za pośrednictwem aplikacji Audi Connect Plug & Play i odbierz ekskluzywne nagrody.

Jak zbierać punkty

Korzystając z aplikacji

Wykorzystaj w pełni możliwości aplikacji Audi Connect Plug & Play

Korzystając z samochodu

Zbieraj punkty podczas pokonywania codziennych tras

Biorąc udział w wyzwaniach

Bądź zawsze gotowy na nowe wyzwania

mobile-phone

Korzystanie z aplikacji

Czasami nie musisz robić praktycznie nic - kiedy zaczynasz od poziomu początkującego, otrzymujesz jednorazowo 3000 punktów za rejestrację, a dodatkowo 50 punktów dziennie za korzystanie z aplikacji. Jeśli wprowadziłeś datę rejestracji pojazdu, otrzymasz jednorazowy prezent w postaci 500 punktów z okazji urodzin Twojego Audi. W ten sposób niektóre wyzwania zaliczają się właściwie same.

mobile-phone

Korzystanie z samochodu

W tym przypadku zdobywasz punkty podczas codziennych dojazdów do pracy lub na zakupy, a także kiedy podróżujesz. Otrzymujesz jeden punkt za każde dwa kilometry przejechane przez Twoje Audi - po prostu.

mobile-phone

Wyzwania

Ciesz się jeszcze większą radością z jazdy i dodaj swojemu codziennemu życiu różnorodności, zdobywając kolejne poziomy z rozmaitymi wyzwaniami. Za każde ukończone wyzwanie otrzymasz od 50 do 4000 punktów. Dokładna liczba punktów za każde wyzwanie jest wyświetlana w sekcji Audi rewards.

Dystans

Tu liczy się dystans, jaki pokonujesz podczas swoich podróży.

Umiejętności

Rzucamy wyzwanie Twojemu stylowi jazdy. Wszystko musi być idealne – od prędkości obrotowej silnika po temperaturę płynu chłodzącego.

Odkrywanie

Wybierz się na wycieczkę krajoznawczą i odkryj ciekawe miejsca w swojej okolicy.

Czas

Tutaj określony jest czas, w jakim powinieneś ukończyć dane wyzwanie.

Środowisko

Nagradzamy Cię za zrównoważony styl jazdy.

Bonus

Ukończ określoną liczbę tras i zapisuj każde tankowanie, aby odblokować bonus.

Niewidzialne wyzwania

Niewidzialne wyzwania działają w tle i nie muszą być aktywnie uruchamiane. Po prostu ciesz się jazdą i niespodzianką po otrzymaniu większej liczby punktów.

Odbieraj nagrody

Każdy nowy poziom to nowe atrakcyjne nagrody. Możesz zgłosić się po nie do swojego Partnera Serwisowego Audi za pośrednictwem aplikacji i umówić się na ich odbiór.

Oto przegląd wszystkich nagród:

Poziom brązowy (10 000 punktów) - do wyboru jedna z poniższych nagród

{{accordion[0].title}}

{{accordion[0].hiddenText}}

{{accordion[1].title}}

{{accordion[1].hiddenText}}

Poziom srebrny (50 000 punktów) - do wyboru jedna z poniższych nagród

{{accordion[2].title}}

{{accordion[2].hiddenText}}

{{accordion[3].title}}

{{accordion[3].hiddenText}}

Poziom złoty (100 000 punktów) - do wyboru jedna z poniższych nagród

{{accordion[4].title}}

{{accordion[4].hiddenText}}

{{accordion[5].title}}

{{accordion[5].hiddenText}}

Poziom platynowy (150 000 punktów) - do wyboru jedna z poniższych nagród

{{accordion[6].title}}

{{accordion[6].hiddenText}}

{{accordion[7].title}}

{{accordion[7].hiddenText}}

audi-connect

Audi Connect Plug & Play – inteligentne połączenie

Jeśli masz samochód z roku modelowego 2008 lub nowszy, połącz go ze swoim smartfonem za pośrednictwem wtyczki Audi DataPlug i aplikacji Audi Connect Plug & Play. O zaletach posiadania wszystkich ważnych informacji o swoim Audi zawsze pod ręką przeczytasz tutaj.


Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania

{{item.title}}

{{item.hiddenText}}

Zapytaj o indywidualną ofertę
Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.


Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe