Czas gra na Twoją korzyść.

Czas gra na Twoją korzyść.

Zadbaj o idealny stan swojego Audi na lata

Do 25% korzyści na Pakiety przeglądów serwisowych wraz z Audi Connect Plug&Play dla samochodów 4-letnich i starszych.

Swoim samochodem chcesz pokonywać bezpiecznie każdą trasę. O komfort jazdy podczas podróży zadbasz dzięki kompleksowej ofercie, w której Pakiety przeglądów serwisowych dla samochodów 4-letnich i starszych są dostępne z Audi Connect Plug&Play.

Dzięki Audi Connect Plug&Play Twoje Audi zostanie połączone z siecią, a Ty zyskasz informacje o nim, które będą dostępne w smartfonie zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Poznaj korzyści Pakietów przeglądów serwisowych dla samochodów 4-letnich i starszych oraz Audi Connect Plug&Play.

jazdy testowe

Oferta promocyjna na Pakiet przeglądów serwisowych dla samochodów 4-letnich w zestawie z Audi Connect Plug&Play:

 • arrow

  Pakiety przeglądów serwisowych dla samochodów 4-letnich i starszych wyróżniają się wyjątkową korzyścią do 25% względem ceny regularnej. To idealny sposób do utrzymania Twojego Audi w doskonałej kondycji na lata.

 • arrow

  Gwarancja stałej ceny przez cały wybrany okres trwania pakietu, dzięki czemu nie musisz martwić się nagłym wzrostem kosztów serwisowych.

 • arrow

  Promocją objęte są wszystkie modele Audi z roczników produkcji 2011–2019

 • arrow

  W okresie trwania promocji otrzymasz Audi Connect Plug&Play w specjalnej cenie. Dzięki tej aplikacji Twoje Audi zostanie połączone z siecią, a Ty zyskasz dostęp do informacji o samochodzie i wybranych usług dostępnych z poziomu smartfona.

zalety

Zalety Pakietów
przeglądów
serwisowych dla
samochodów
używanych

Postaw na wygodę i fachową obsługę u 37 Partnerów Serwisowych Audi w Polsce. Z pakietem otrzymujesz gwarancję stałej ceny na dwa lata oraz regularną obsługę, dzięki czemu zadbasz o idealny stan samochodu.

Korzyści z Audi Connect Plug&Play

Kluczowe informacje pod ręką

Poziom paliwa, przebieg, numer nadwozia oraz czas pozostały do zbliżającego się przeglądu serwisowego. Masz błyskawiczny dostęp do tych informacji.

Profesjonalna obsługa

W aplikacji Audi Connect Plug&Play możesz umówić się na przegląd u swojego Partnera Serwisowego. Natomiast dzięki funkcji „Pomoc w przypadku awarii” skontaktujesz się telefonicznie z całodobową pomocą drogową lub infolinią usług Audi, aby uzyskać pomoc, a także wskazówki dotyczące dalszego postępowania.

Wygoda

Zawsze wiesz, gdzie jest zaparkowany Twój samochód oraz jak długo znajduje się na parkingu. Dodatkowo, funkcja monitorowania poziomu paliwa pozwala być na bieżąco z danymi dotyczącymi tankowania oraz miesięcznymi wydatkami na paliwo.

apka

Przejrzystość

Wszystkie podróże możesz dokumentować i kategoryzować. Zapisy umożliwiają kontrolowanie punktów początkowych i końcowych na trasie, czasu podróży oraz samej trasy.

Wydajność

Doskonal i optymalizuj swoją jazdę dzięki danym o przyśpieszaniu i hamowaniu publikowanym w zbiorczym podsumowaniu statystycznym.

Dodatkowe funkcje

Jeżdżąc wydajniej, korzystając z usług Partnerów Serwisowych i wybierając się na wycieczki krajoznawcze, możesz zbierać punkty i trofea w aplikacji.

Zapytaj o specjalną ofertę promocyjną na Pakiety przeglądów serwisowych dla samochodów 4-letnich
i starszych z Audi Connect Plug&Play.

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.


Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe