Nowe Audi Q3 Sportback

Ekspresyjny SUV z genami coupé
Nowe Audi Q3 Sportback

Wizualnie zachwycający i wspaniale wielozadaniowy – nowe Audi Q3 Sportback łączy w sobie estetykę i emocje coupé z mocą i funkcjonalnością SUV-a. Zaawansowane systemy infotainment, rozwiązania cyfrowe oraz bogate wyposażenie standardowe obejmujące sportowe zawieszenie, progresywny układ kierowniczy oraz Audi drive select zapewniają dużą przyjemność z jazdy.

Progresywny styl

Pewne siebie, ekstrawertyczne i sportowe – tak prezentuje się nowe Audi Q3 Sportback. Z przodu dominuje duża ośmiokątna osłona chłodnicy Singleframe i duże boczne wloty powietrza. Z boku widać wyraźnie, że muskularna sylwetka SUV-a została opisana dynamiczną linią coupé. Jego elegancko zarysowana linia ramion przebiega znacznie niżej niż w Q3 i w ten sposób optycznie obniża całe nadwozie, podkreślając sportowy charakter auta. Elementy pakietu S line i dynamiczna grafika świateł dodatkowo wyróżniają nowe Audi Q3 Sportback na drodze.

Przód

Linia dachu

Więcej o stylistyce

W stylu S

Pakiet stylistyczny w wersji S line sprawia, że zderzaki, krawędzie nadkoli i listwy progowe zyskują jeszcze bardziej ekspresyjne wykończenie. Możliwość łączenia różnych elementów wyposażenia zewnętrznego pozwala na znaczną indywidualizację i stworzenie naprawdę wyjątkowego egzemplarza Audi.

Inteligentne oświetlenie

Reflektory diodowe Matrix LED we współpracy z systemem kamer automatycznie dostosowują snop światła do sytuacji na drodze. Precyzyjnie oświetlają trasę i pobocze, nie oślepiając przy tym innych kierowców.

Cyfrowe wnętrze

We wnętrzu nowego Audi Q3 Sportback doskonały design i najwyższej jakości materiały spotykają się z innowacyjną koncepcją cyfrowej obsługi. Dotykowe ekrany i wirtualny kokpit zapewniają jeszcze większy komfort obsługi, a funkcje Audi connect – spokój i bezpieczeństwo w każdej podróży. Koncepcja linii wyposażenia pozwala dostosować wnętrze nowego Audi Q3 Sportback do wymagań i upodobań każdego kierowcy.

Więcej o wnętrzu i rozwiązaniach cyfrowych

Architektura wyższej klasy

Nowe Audi Q3 Sportback łączy dużą przestrzeń, komfort podróżowania i indywidualność. Unikatową stylistykę drzwi oraz tunelu środkowego podkreśla opcjonalny pakiet oświetlenia konturowego i nastrojowego. Wnętrze można kształtować w ramach trzech linii wyposażenia: basic, design selection oraz S line. Łączenie kolorów i materiałów pozwala na jeszcze większą indywidualizację nowego Audi Q3 Sportback.

Cyfrowa obsługa

Opcjonalny system MMI Navigation plus z MMI touch za pośrednictwem dotykowego wyświetlacza oraz rozpoznawania naturalnej mowy pozwala na wygodną obsługę wszystkich funkcji samochodu. Opcjonalny wirtualny kokpit Audi plus prezentuje na wysokiej rozdzielczości 12,3-calowym ekranie wszystkie niezbędne informacje bezpośrednio przed oczami kierowcy.

Audi Connect i myAudi

Dostęp do usług Audi connect ułatwia każdą podróż dzięki informacjom o korkach, parkingach, pogodzie czy stanie samochodu. Integracja z aplikacją myAudi pozwala na podgląd i zdalny dostęp do wielu funkcji samochodu z poziomu smartfona przed rozpoczęciem i po zakończeniu podróży.

Koncert we wnętrzu

Opcjonalny system nagłośnienia Bang & Olufsen Premium Sound System zapewnia trójwymiarowy dźwięk i wrażenia muzyczne godne prawdziwej sali koncertowej. 15 doskonale wpisanych w stylistykę wnętrza głośników kreuje fascynujący i przestrzenny dźwięk, który zadowoli każdego melomana.

Przyjemność z jazdy

Aby zapewnić niepowtarzalną przyjemność z jazdy, nowe Audi Q3 Sportback oferuje technologie, dzięki którym jazda sprawia jeszcze więcej przyjemności. Jako wyposażenie dodatkowe dostępne jest zawieszenie z adaptacyjną kontrolą stopnia tłumienia, które – współpracując z Audi drive select – w kilka milisekund przystosowuje się do stanu nawierzchni i do warunków drogowych.

Więcej o wsparciu kierowcy

Asystent w tle

Liczne systemy zapewniają kierowcy wsparcie i bezpieczeństwo w ruchu miejskim. Cztery kamery obejmują obszar bezpośrednio wokół nowego Audi Q3 Sportback. Korzystając z wyświetlacza MMI, można wybierać różne widoki, co ułatwia manewrowanie i parkowanie w przestrzeni miejskiej. Na długich trasach kluczowy jest adaptacyjny asystent jazdy, który łączy w sobie funkcje adaptacyjnego tempomatu, asystenta jazdy w korkach i asystenta toru jazdy.

Elastyczna przestrzeń

Nowe Audi Q3 Sportback oferuje elastyczność przestrzeni. Bazowa przestrzeń bagażowa wynosi 530 litrów, a po złożeniu trójdzielnej tylnej kanapy rośnie do 1400 litrów. Opcjonalny czujnik umożliwia otwieranie pokrywy bagażnika bez użycia rąk – wystarczy ruch stopy pod zderzakiem.

Więcej o przestrzeni

Na swoim miejscu

Szeroki wybór wyposażenia oryginalnych akcesoriów Audi pozwala jeszcze lepiej wykorzystywać możliwości nowego Audi Q3 Sportback. Bagażnik rowerowy pozwala wygodnie zabrać na urlop jednoślady, a skrzynki i wanienki – jeszcze lepiej organizować i zabezpieczać przewożone przedmioty.

Galeria

Dowiedz się więcej

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń